2024 Kartal ÜDY 2 Belgesi Nereden Alınır?

Bu yazımızda Kartal ÜDY 2 Belgesi nereden alınır sorusuna detaylı bir şekilde cevap vereceğiz. Ancak bu soruya cevap vermeden önce ÜDY 2 Belgesi hakkında kısaca bilgi verelim.

Kartal ÜDY 2 Belgesi

ÜDY 2 Belgesi, Yurtiçi yolcu taşımacılığı alanında firma yöneticilerinin veya yetkili personelinin sahip olması gereken bir Mesleki Yeterlilik Belgesidir. Yurtiçinde turizm, yolcu, personel ve öğrenci taşımacılığı kapsamında faaliyet gösteren firmaların Üst Düzey Yöneticileri ÜDY 2 Belgesi almak zorundadır. İstanbul ilinde ikamet eden ve Kartal bölgesinde bilgi almak isteyen kişi ve firmalar Denge Ulaştırma Hizmetleri kursumuzu ziyaret edebilir ve ÜDY 2 Belgesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir.

Kartal ÜDY 2 Belgesi Nereden Alınır
Kartal ÜDY 2 Belgesi Nereden Alınır

Kartal ÜDY 2 Belgesi Nereden Alınır?

Kartal ÜDY 2 Belgesi nereden alınır sorusu ÜDY 2 Belgesine ihtiyaç duyan kişilerin en sık sorduğu soru olabilir. Bu sorunun esasında iki tür yanıtı vardır. ÜDY 2 Belgesi almak için öncelikle ÜDY 2 Belgesi veren kursun Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığına bakılmalıdır. Yani Kartal ÜDY 2 Belgesi nereden alınır sorusunun ilk cevabı İstanbul’da onaylı ve yetkili bir ÜDY Kursu olmasıdır. ÜDY 2 Belgesi onaylı kurumlar aracılığı ile alınırsa resmi geçerliliği olacaktır.

Kartal ÜDY 2 Belgesi nereden alınır sorusunun diğer bir cevabı ise İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde hizmet vermekte olan ÜDY 2 Belgesi Eğitim kalitemiz ve ÜDY 2 Belgesi sınavı başarı oranı ile en çok tercih edilen ve olumlu geri dönüşler alan Denge Ulaştırma Hizmetleri ÜDY Kursu olarak Pendik, Tuzla, Kartal, Gebze, Orhanlı ve Dilovası gibi ilçelerden bize rahatlıkla ulaşabilir ve ÜDY 2 Belgesi konusunda profesyonel yardım alabilirsiniz. Denge Ulaştırma Hizmetleri olarak kursumuz Ulaştırma Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı bir kurumdur. SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi kapsamında misafirlerimize her konuda detaylı bir şekilde yardımcı olarak Belgelendirme hizmeti sunmaktayız.

Kartal ÜDY 2 Belgesi Nereden Alınır
Kartal ÜDY 2 Belgesi Nereden Alınır, Denge Ulaştırma Hizmetleri

ÜDY 2 Belgesi Almak İçin Ne Gerekir?

Öncelikle ÜDY 2 Belgesi nereden alınır karar verildikten sonra ÜDY Kursunun adaylarından talep ettiği evraklar ÜDY Kursuna eksiksiz olarak teslim edilir. Peki ÜDY 2 Belgesi için hangi evraklar talep edilir? Gelin, cevaplayalım.

ÜDY 2 Belgesi için talep edilen evraklar şunlardır;

  • Ehliyet ve Kimlik fotokopisi,
  • En az lise mezuniyet belgesi fotokopisi veya öğrenim belgesi,
  • Sabıka kaydı,
  • 2 adet biyometrik fotoğraf,

istenir ve evrakların eksiksiz bir şekilde ÜDY Kursuna tesliminden itibaren ÜDY 2 Belgesi kaydı oluşturulmuş olur.

ÜDY 2 Belgesi Eğitim ve Fiyatı

Kartal ÜDY 2 Belgesi nereden alınır sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra en çok sorulan sorular ÜDY 2 Belgesi eğitim süresi ne kadar sürer ve ÜDY 2 Belgesi fiyatı ne kadar olmuştur. ÜDY 2 Belgesi Eğitim süresi 84 saattir. ÜDY 2 Belgesi eğitimine katılım zorunludur. 2024 ÜDY 2 Belgesi fiyatı 11.928,00 TL’dir. Fiyat güncellemeleri ve ödeme planı hakkında ÜDY Kursu ile +90 549 493 42 42 iletişim numarası ile Danışmanlardan bilgi alabilirsiniz.

ÜDY Belgesi Dışındaki Belgeler

ÜDY Belgesi vermeye yetkili olan kurumumuz ÜDY Belgesinin yanı sıra ODY Belgesi vermeye yetkilidir. Kurumlarımız Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlıdır. Türkiye’nin en çok tercih edilen eğitim kurumları arasında yer alan kurumlarımız ile 1 ayda ÜDY Belgesi ve 1 ayda ODY Belgesi alabilirsiniz.

ÜDY Kurs Merkezi sitemize yöneltilen soruları cevaplıyor ve sizleri aydınlatmaya devam ediyoruz. ODY Belgesi hakkındaki sorularınızı sorabileceğiniz ve ODY Belgesi hakkında bilgi edinebileceğiniz ODY Kurs Merkezi internet sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Zam Gelmeden 1 Ayda ÜDY Belgenizi Alın
Tuzla ÜDY 1 Belgesi Nereden Alınır, Zam Gelmeden 1 Ayda ÜDY Belgenizi Alın

Sınırlı sayıda kontenjan avantajını kaçırmamak için +90 549 493 42 42 numaralı telefonumuzdan danışmanlarımız ile görüşebilir ve ÜDY Belgesi ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

5/5 (1 Review)

Yorum yapın