ÜDY Kursu

Denge Ulaştırma Hizmetleri olarak ÜDY Kursu ile ÜDY Belgesi noktasında ÜDY 1 Belgesi, ÜDY 2 Belgesi, ÜDY 3 Belgesi ve ÜDY 4 Belgesi ile bölgenin en çok tercih edilen Eğitim Kurumlarından bir tanesiyiz. Her dönem ÜDY Belgesi ve ODY Belgesi sağlamaktayız. 1 Ay gibi kısa bir sürede ÜDY Belgesi almak için bizleri tercih eden yüzlerce adayımız ile kısa sürede belgelerine erişmelerini sağladık.

ÜDY Kursu, ÜDY Belgesi, ÜDY Eğitimi
ÜDY Kursu, ÜDY Belgesi, ÜDY Eğitimi

2000’li yılların başında Sürücü Kursları ile edindiğimiz tecrübelerimize 2018 yılında 70 Kontenjanlı ÜDY Merkezimizi ekleyerek devam ettik. Ayrıca 2022 yılında Psikoteknik Merkezimiz ile hacmimizi büyüterek daha fazla kitleye hizmet vermeye devam ettik.

1 Ayda ÜDY Belgesi mottomuz ile bölgemizden en çok tercih edilen kurumlardan bir tanesi olduk. Başvuruda bulunan aday kitlemiz sadece bölgesel olarak değil farklı illerden de misafirlerimize ÜDY Belgesini kısa bir sürede temin ettik. SRC Belgesi noktasında binlerce kursiyer mezunu verdik.

Her ayın 10-15 arasında kayıtlarımız Milli Eğitim Bakanlığına aktarılmaktadır. Kontenjanlarımız dolmadan hemen kaydınızı yaptırmayı unutmayın.

ÜDY kursu

Alanında uzman eğitmenler eşliğinde her ay ÜDY Belgesi hizmeti veren kurumumuz 2018 yılında kurulmuştur. 25 seneyi aşkın süredir Sürücüler ve Sürücü Belgeleri noktasında aktif hizmet sağlayan kurucu kadromuz alanında uzman eğitmenler eşliğinde ÜDY 1 Belgesi, ÜDY 2 Belgesi, ÜDY 3 Belgesi ve ÜDY 4 Belgesi hizmetini aktif olarak sağlamaktadır. 1 Ayda ÜDY Belgesi mottomuz ile yazın serin, kışın sıcak sınıflarımızda eğitimlerimizi sağlıyoruz.

Gerek dijital eğitim materyalleri, gerekse fiziki lokasyonumuzda haftanın her günü eğitimler düzenlenmektedir. ÜDY Eğitimleri ve alacağınız ÜDY Belgesi Eğitim konuları mevzuat ağırlıklı olduğu için eğitimlere katılmanız gerekmektedir. ÜDY Belgesi eğitimleri Milli Eğitim Bakanlığınca zorunludur. Eğitimlerden sonra dilediğiniz yerden erişebileceğiniz dijital eğitim materyallerini de ÜDY Merkezi olarak sunmaktayız.

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlı bir kurumdur. Bölgesinde ÜDY Belgesi dönemi açan tek kurumdur. Gerek bölgemizde gerekse çevre illerden ilgi ve talep gören ender kurumlardan bir tanesiyiz. ÜDY Belgesi zorunlu bir belge olduğu kadar kariyer planı yapan genç arkadaşlarımız için de önemli bir Üst Düzey Yöneticilik Belgesidir.

Kurumumuz, Milli Eğitim Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından eğitim ve belge vermeye yetkili olan bir kurumdur. Uzman kadromuz ile birlikte 1 ay içerisinde ÜDY1, ÜDY2, ÜDY3 ve ÜDY4 belgelerini alabilirsiniz.

Pendik ÜDY Belgesi Kursu, Tuzla ÜDY Belgesi Kursu aramalarında ilk sıralarda yer alan Denge Ulaştırma Hizmetleri Tuzla bölgesinde her dönem ÜDY 1 Belgesi, ÜDY 2 Belgesi, ÜDY 3 Belgesi ve ÜDY 4 Belgesi dönemleri açmaktadır. 1 Ayda ÜDY Belgesi alabilirsiniz.

ÜDY Kursu konusunda öne çıkan ve Tuzla ÜDY Kursu, Pendik ÜDY Kursu olarak da bilinen kurumumuz, bölgede tercih edilmemizi sağlayan en büyük ve etkili faktörlerden biridir. Sunduğumuz eğitim ve kurumsal yapımız ile diğer ÜDY kurslarından ayrılmaktayız.

Sizleri ÜDY Belgeleri Kursumuza çay içmeye ve tanışmaya davet ediyoruz. Deneyimli eğitmen kadromuz ve etkili eğitim programlarımızla sürücü belgelerinizde uzmanlaşmanızı sağlıyoruz. Detaylı bilgi ve başvuru için sizi kursumuza bekliyoruz.

ODY Belgesi için ODY Kursu sayfamızdan destek alabilir. 1 Ayda ODY Belgesi alabilirsiniz.

Yasal Uyarı Kullanılan markalar ve logolar, MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.’ne ait olmayan tescilli ticari markalardır ve yetkili makamlara kayıtlı ilgili sahiplerin mülkiyetindedir. Bu platformda markaların ve logoların kullanımı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde tanıtım yapılmaz.

ÜDY Kursu, Zam Gelmeden 1 Ayda ÜDY Belgenizi Alın
ÜDY Kursu, Zam Gelmeden 1 Ayda ÜDY Belgenizi Alın
5/5 (1 Review)