ÜDY 1 Belgesi

ÜDY 1 Belgesi, kelime anlamı olarak uluslararası yolcu taşımacılığı yapan ve firmada yetkili olarak görev yapan birisi için verilen bir belgedir. Alına ÜDY 1 belgesi Üst Düzey Yöneticilere verilmektedir. Verilen ÜDY 1 belgesi sayesinde Üst Düzey Yöneticiler aynı zaman da Mesleki Yeterlilik Belgesi almış olurlar . Yani ÜDY 1 Belgesi bir Mesleki Yeterlilik Belgesidir.

Bu belgeyi almayan Üst Düzey Yöneticiler ve firmalar Karayolu Taşımacılığı kanununa göre 5(beş) uyarı cezası ve devamında maddi cezalar olarak yansıtılacaktır.

ÜDY 1 Belgesi Eğitimlerinde uzman eğitmenlerimiz eşliğinde Tuzla Denge ÜDY Kurmuzda akşam ve hafta sonu dersleri şeklinde sizlere iyi eğitimler sunmaktayız . Genellikle hizmet verdiğimiz bölgeler ise; İstanbul ili içerisinde MaltepeKartalPendikKaynarcaTuzlaİçmelerŞifa Mah. bulunan ÜDY Merkezi ve Kocaeliİzmit bölgesinde DarıcaGebzeDilovası ilçelerinde bulunan ÜDY Merkezimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

ÜDY Belgesini almadan önce en önemli dikkat etmeniz konu ÜDY sınavıdır. Çünkü ÜDY belgesinin almak için ÜDY sınavından başarı ile geçmeniz gerekmektedir.

ÜDY Belgelerinin ODY Belgeleri üzerindeki Kapsamları

Eğer bir kişi veya firmada çalışan yetkili ÜDY 1 belgesi almış ise aldığı bu belge;

  • ÜDY 2 Belgesi 
  • ODY 1 Belgesi 
  • ODY 2 Belgesi kapsamaktadır.

Eğer bir kişi veya firmada çalışan yetkili ÜDY 3 belgesi almış ise aldığı bu belge ;

  1. ÜDY 4 Belgesi
  2.  ODY 3 Belgesi 
  3. ODY 4 Belgesi kapsamaktadır.

ÜDY 1 Belgesi Nasıl Alınır?

ÜDY 1 Belgesi diğer belge türleri gibi bizimde tabirimizle muhteşem 3(üç) ‘lüden oluşmaktadır. Nedir, peki bu muhteşem 3(üç) ‘lü… Kayıt, Ders ve Sınav üçlüsü ile ÜDY Belgesi alabiliyorsunuz. Gerekli şartları sağlamanız durumunda size en yakın ÜDY Merkezine kayıt yaptırarak ÜDY 1 Belgesi almanın 1(bir) ‘inci aşamasını tamamlayabilirsiniz. İkinci aşama olarak dersleriniz başlar ve derslere devam etmeniz sizin sınavda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Derslerin sonunda sınava tabi tutulur ve başarılı olmanız halinde ÜDY 1 Belgesini almaya hak kazanırsınız.

ÜDY Kursları ayın ilk iki haftasında kayıt dönemi ve kayıt döneminin bitimiyle devamında ki hafta da dersler başlar ve bir sonraki ayın ilk iki haftası da ÜDY Sınavlarınız yapılır.

0/5 (0 Reviews)

Yorum yapın